Premiere Urgence Internationale (PUI) є некомерційною, неполітичною та нерелігійною гуманітарною неурядовою організацією. ПУІ розпочав гуманітарну інтервенцію в Україну в лютому 2015 року. Цілями місії є покращення або відновлення рівного доступу до первинної медичної допомоги для місцевого та переміщеного населення, яке постраждало внаслідок військового конфлікту, та покращення умов їхнього життя
... шляхом покриття їхніх фундаментальних потреб.
Місце роботи – Львів, Харків, Дніпро, Херсон, Одеса, Черкаси, Чернівці, Полтава, Вінниця та частина Донецької області
Найм художньої групи (режисер та команда) для створення вебдокументального онлайн проєкту про роботу консорціуму «Дорійка».
ОПИС ПРОЄКТУ:
У рамках консорціуму п’ятьох французьких гуманітарних організацій, які працюють в Україні, ми розробляємо вебдокументальний проєкт українською/англійською мовами, який опублікуємо навесні 2023 року, регулярно доповнюючи його до кінця навчального року.
Цей документальний проєкт – вебсайт з кількома сторінками: карта України з областями, де ми працюємо; якщо натиснути на певну область, з’явиться вікно, яке покаже відео, фото+текст (статті) та інші матеріали (можливо, звуки/ілюстрації, це під питанням). Ми шукаємо художньо-продюсерську компанію, яка зможе забезпечити розробку відео, зйомки та постпродукцію. Компанії також потрібно буде співпрацювати з командою вебдизайнерів, щоб підтримати розробку сайту для документальної частини та забезпечити гармонійний вигляд кінцевого продукту.
Компанію, яка створить вебсайт, наймуть окремо, вона працюватиме разом з художньою командою, яка координуватиме відео-аспект вебсайту з перспективи сценарію, зйомок та пост-продукції разом із консорціумом.
Сервісний контракт укладається з режисером/командою, що надає медіа-послуги, що дозволить їм працювати протягом заздалегідь визначених термінів.
Період роботи: лютий 2023 – липень 2023.
На місяць припадає кілька днів зйомок та постпродукції, результати потрібно буде надсилати замовнику. Вебсайт створять навесні (кінець березня). На сайті – відео, фото, тексти, якими поступово доповнюватимуть проєкт.
Завдання режисера/медіа-команди :
1. Надати пропозиції сценарію для редагування документальних матеріалів із загальним фокусом на тему «рік війни в Україні та гуманітарна робота». Запропонувати зміст коротких відеоісторій на територіях проведення проєктів, щоб зберегти загальну гармонійну тематику. Очікуємо, що команда творчо поставиться до завдання. Обговорювати процес редагування з командою комунікацій консорціуму.
2. Знімати матеріали на територіях проведення проєкту – 10-15 відео або творчих матеріалів (авдіозвітів) тривалістю від 2 до 10 хвилин: 3-4 довгі відео (8-10 хвилин) / 3-5 відео тривалістю менше п’яти хвилин (3-5 хвилини) / 3-5 коротких відео (2-3 хвилини). Співвідношення кількості відео до тривалості може змінюватися. Кінцева кількість відео не змінюється – від 10 до 15.
3. Постпродукція цих відео (редагування) та субтитри українською/англійською. Переклад надає консорціум. Лого для відео надає консорціум.
4. Постпродукція різних матеріалів. Протягом постпродукції одного або більше відео потрібно систематично інтегрувати відео, надіслані іншими членами консорціуму, які не знімала дана медіа-команда. Внаслідок цього потрібно взяти до уваги різні рівні якості (звуку та зображення) залежно від ресурсів інших організацій.
- Консорціум має право двічі повертати кожне відео для внесення змін.
5. Надавати відео протягом тривалості проєкту з розрахунком 2-3 відео на місяць до кінця проєкту.
- Відео потрібно надсилати у форматі MP4, HD, що дозволить показувати їх на сайті. Їх можна буде опублікувати у соцмережах (YouTube, Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn) у високій якості, а параметри відео можна буде налаштувати відповідно до потреб.
6. Поважати художньо-технічні критерії:
- Відео можуть показувати команди, бенефіціарів, діяльність організацій. Існує свобода вираження, втім, необхідно поважати гуманітарні принципи і певні правила організації, які зазначає консорціум, щодо правового захисту осіб.
- Музика, яку використовують у відео, має бути без авторського права, щоб поділилитися матеріалами на YouTube чи інших платформах без блокування.
- Консорціум надає переклад відео для субтитрів, які додать команда постпродукції. Для цього потрібно надіслати відео заздалегідь, щоб консорціум записав скрипт відео та переклав його.
- Необхідно систематично надсилати відео без англійських субтитрів на додачу до версії з субтитрами.
7. На вебсайті зазначать, які відео зняли режисер/медіа-команда.
Подорожі:
8. Творчій групі необхідно буде подорожувати на місця проведення проєктів, щоб знімати роботу команд. Це подорожі на південь та захід країни, наприклад, у Львів, Харків, Дніпро, Херсон, Одесу, Черкаси, Чернівці, Полтаву, Вінницю та частину Донецької області. Список міст може змінитися залежно від проєктів. Дорожні витрати, включно з поселенням, оплачує консорціум. Зйомки можути тривати від одного до трьох днів. Під час подорожей, команда має дотримуватися правил безпеки консорціуму.
УМОВИ СПІВПРАЦІ:
Дата початку: лютий 2023
Сервісний контракт.
Локація: міста зазначені у проєкті.
Зацікавлені кандидати повинні надати:
- Надати деталі ціни для кожного відео – як зазначено у завданні 2 – уточнити, чи ціна відрізняється залежно від тривалості відео і, таким чином, надати деталі цін на різні послуги або ціну за день роботи.
- Зазначати ціни згідно з кількістю відео, щоб знати, як саме команда працює (ціна за одне відео? За 5 відео? За десять?).
- Надіслати кілька прикладів відео різної тривалості, зроблених за однаковий проміжок як частина одного котування.
Заявки необхідно надіслати до 10 лютого 2023 року на адресу Отправить резюмеPUI залишає за собою право проводити співбесіди з кандидатами на постійній основі, тому кандидат може бути обраний до дати закриття.
more